27 вересня всі любителі подорожей відзначають День туризму.

Це свято заснували члени Всесвітньої туристичної організації у 1979 році. Свято туризму відзначають не тільки люди, чий стиль життя пов’язаний з подорожами та рюкзаками. Турист — це людина, яка прагне до знань. Сьогодні святкувати, гуляти й веселитис        я можуть усі, хто любить подорожі, дізнаватися нове, розширювати світогляд: любителі походів, наметів, автостопів, постійних вражень, непосидючі шукачі пригод.

25 вересня учні Самгородоцької школи-інтернату відзначали свято Туризму. Протягом двох років в  нашій школі відзначають це свято. Учні беруть участь в районних змаганнях з пішохідного туризму в закритих приміщеннях, організовують зустрічі із скаутськими студентськими організаціями.

Цьогоріч було організовано змагання з велотуризму (велофігурка). Учні мали можливість продемонструвати свої вміння та навички їзди на велосипед, а змагальницька атмосфера подарувала їм море позитивних емоцій.