Пам’ять серця

22 вересня в Україні відзначається  День партизанської слави та партизанського руху в Україні.  Свято встановлено з метою всенародного вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, увічнення їх пам’яті…».

Цей день відзначається як данина всенародної поваги до тих, хто в суворий воєнний час боровся з фашистами в глибокому тилу ворога, не шкодуючи крові і життя. Партизанські загони і підпільні групи, які налічували близько мільйона людей, завдавали відчутних втрат гітлерівським військам на окупованій території. За мужність і героїзм, виявлені в боротьбі з ворогом, тисячі партизанів і підпільників нагороджено орденами і медалями, багато з них визнані гідними звання Героя Радянського Союзу.

Вихованці  Самгородоцької загальноосвітньої школи інтернату долучилися відзначення  цього пам’ятного  дня. Учні школи взяли участь у проведенні  тематичної лінійки «Пам’ять серця» для учнів 5-12 класів. А для учнів 1-4 класів були проведені виховні заходи по групах.