Кожного року у всіх куточках Землі 21 вересня відзначають Міжнародний день миру. Для більшості людей планети Земля, мир – це повсякденна реальність. На вулицях спокійно, діти ходять до школи. Для тих, хто увесь час жив у світі благополуччя, слово мир немає особливого значення. Їм важко оцінити ту величезну роль Міжнародного дня миру, де розриваються снаряди під вікнами  будинків. Однак для дуже багатьох людей в сучасному світі цей дар – не більше, ніж казкова мрія. Привернути увагу до проблеми миру Землі – ось основна мета цього свята.

Мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання усіх українців, котре вони висловлюють вголос так згуртовано, як ніколи раніше. До відзначення цього свята щороку долучається і наша школа.  Учні 1-12-х  класів приєдналися до Всесвітньої акції «Голуб миру» під гаслом «Хай буде мир на всій Землі». Кожна дитина долучилася до  виготовлення всесвітнього символу, прикріпивши паперову долоньку до шаблону птаха, показавши, що разом ми єдине ціле здатне творити щасливе майбутнє.