«Свято Знань – Свято Дитинства»

1 Вересня 2019

Відчуття, які виникають першого вересня, не можливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з нашого дитинства. День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей.

Після літніх канікул діти знову повертаються за шкільні парти, щоб поринути у світ нових знань. Це особливе свято для тих, хто цього року йде до першого класу, і тих, хто вийшов на фінішну пряму. Звучать найтепліші слова – вчителям, які дають не лише глибокі знання, а й плекають справжніх патріотів нашої держави. Це велике свято й для батьків, адже для кожного з них діти – гордість, надія. Тож на святкові лінійки прийшли цілими родинами.

Цьогоріч у Самгородоцій школі-інтернат був незвичайний день. Школа  розпочинала чергову нову сторінку життя- новий навчальний рік. Цього дня Свято Знань принесло у школу Свято Дитинства.

Початком святкування була святкова (організаційна)  лінійка на якій директор школи  Паламарчук Павло Павлович привітав усіх присутніх зі святом.

Пролунав Перший  дзвінок і  всі учні на чолі з класними керівниками вирушили на Перший у новому начальному році урок, а на  першокласників чекав розважальний квест «Знайомство зі школою».

Рівно  через пів години  школярі мали можливість виконати різноманітні цікаві завдання в осередках, спеціально облаштованих в цей день по всій території школи.

Осередок «Здоровя»  тут діти мали змогу виміряти свій зріст, тиск та вагу, а також  Неля Василівна – медична сестра закладу розповідала  та показувала багато чого цікавого,  корисного  та необхідного для здоров’я.

Осередок «Гри» був представлений сучасними іграми, у яких можна було випробувати свою спритність та витривалість.

В Осередку «Митця» діти мали змогу споробувати себе у ролі незвичайних художників. Кожен долучився до створення незвичної картини «Школа-Дивосвіт».

Відпочити та поновити сили можна було в Осередку «Щастя та релаксу».

У Осередку «Ритму і музики» на школярів чекала Олеся Юріївна з різноманітними музично-ритмічними вправами.

Осередок «Творчості» порадував цікавими та  креативними ідеями. Кожен клас долучився до створення карти України.

Протягом всього дня на території школи діяла фото-зона. Педагоги зі своїми вихованцями, батьки з дітьми, друзі та однокласники могли зробити фото напам’ять про гарно проведений день.

Гарний початок є запорукою вдалого навчального року, гідних успіхів у навчанні. Навчальний рік розпочався!!! Тож нехай він відкриє перед школярами нові горизонти пізнання себе і світу, стане початком наполегливої праці, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей!