Кожен з нас, навіть не здогадуючись про це, так чи інакше залучений до волонтерської діяльності. Усе, що робимо хорошого для інших людей, з власного бажання, не очікуючи вдячності й винагороди – це і є волонтерство. Прості й знайомі кожному з дитинства речі – підтримати зневірену людину, безоплатно поділитися своїми вміннями і знаннями з іншими людьми, допомогти людині похилогу віку та т.ін., все це  в якійсь мірі – волонтерство .  І серед наших друзів є ті, які живуть не лише своїми проблемами.

Прикладом такої молоді є  студенти  Комунального закладу вищої освіти «Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу» які є активними учасниками студентського волонтерського педагогічного загону «АБВС»(Активні Бадьорі Веселі Студенти), який працює на базі коледжу протягом чотирьох років.

Студенти цього закладу вже неодноразово приїздили до  нашої школи  і от  13 листопада 2019 року ми радо відчинили двері для юних волонтерів, які в свою чергу подарували учням масу незабутніх вражень. Яскраві костюми, привітні обличчя та відкриті серця юнаків  та дівчат, цікава концертна програма наповнена веселими руханками  та цікавими завданнями створили неймовірно теплу атмосферу між учнями  та гостями.

Крім розваг, із учнями старших класів була цікава розповідь про навчальний заклад. Учні з цікавістю та захопленням переглядали інформаційний фільм.  Закінчилася зустріч дружніми та щирими обіймами, врученням символічних подарунків,  спільними фото, та щирими словами з боку кожної сторони.