12 листопада 2019 року пройшов відбірковий етап V обласного мистецького фестивалю-конкурсу вчительської та учнівської творчості «Дивоцвіти Вінницького краю», який поводиться серед колективів спеціальних загальноосвітніх шкіл-інтернатів раз на два роки. 14 інтернатних закладів взяли участь у фестивалі і змагалися у двох номінаціях: «Виставкове  мистецтво» та «Сценічне мистецтво».

У номінації «Виставкове мистецтво» наша школа представила роботи у нових для себе техніках виконання. А саме: валяння шерсті, картини з шерсті та стрінг-арт (картини із цвяхів та ниток). Також були представленні вироби у техніці «ізонитка» (нитяна графіка), ляльки-мотанки, вишивка хрестиком.

У номінації «Сценічне мистецтво» було представлено 6 номерів. Хореографія: «Дівочий танець з хустками» та «Веселі сороконіжки». Вокальний жанр представляли Мішалкін Дмитро (2-А клас) з піснею «Нам нужен мир», педагогічний колектив  виконав пісню «Гуцулка Ксеня», а  педагог-організатор Пасічнюк О.А. – «На небі». Завершили свій виступ вокально-хореографічною композицією «Вишиванка».

20 листопада у міському палаці мистецтв «Зоря» відбувся гала-концерт Фестивалю. До концертної програми увійшли 24 найкращі номери художньої самодіяльності. Усіх учасників Фестивалю привітали в.о. директора Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадмінстрації  Володимир Буняк, заступник начальника управління загальної середньої, дошкільної освіти та виховної роботи – начальник відділу інклюзивної, спеціальної освіти та виховної роботи Тетяна Лісогурська та заступник голови Вінницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки Світлана Горобець.

На гала-концерті Фестивалю наша школа представила два номери: Дмитро Мішалкін з піснею «Мама» та «Дівочий танець з хустками» – старша група Данс-класу.

За зайняте ІІ місце у номінації «сценічне мистецтво» на школа нагороджена «Почесною грамотою» Департаменту освіти і науки облдержадмінстрації та «Подякою» Вінницького обласного краєзнавчого музею за участь у виставковій програмі «Дивоцвіти Вінницького краю».