БУЛІНГ – МИ ВСІ МОЖЕМО ЦЕ ЗУПИНИТИ

Останнім часом булінг в українських школах став не просто поширеним явищем, а набув широкого розголосу.

Булінг – це відносно новий термін для пересічного громадянина, зміст якого кожен із нас не просто знає, а в більшості випадків стикався з цим явищем у дитинстві.

Іноді люди плутають конфлікт із булінгом, але це є різні речі.

Для того, щоб роз’яснити значення терміну, попередити та протидіяти випадкам булінгу в школі  з 16 вересня по 20 вересня в школі-інтернаті проходив ТИЖДЕНЬ З ПРОТИДІЇ  БУЛІНГУ.

В рамках даного Тижня були проведені різні заходи. У понеділок та вівторок практичний психолог Олена Петрівна  організувала для молодших школярів перегляд тематичних мультфільмів, а для старших учнів  перегляд соціальних відео-роликів «Стоп булінг!».

В середу для вихователів соціально-психологічною службою школи-інтернату було проведено Work-Shop “Школа-простір без насильства». Вихователі по групах в цей день провели тематичні виховні заходи.

На молодших школярів у четвер чекав міні-квест «Подолаймо негативні явища в шкільному середовищі дружньою командою», який провела соціальний педагог Лабунець Н.М., а педагог-організатор Пасічнюк О.А. для старшокласників провів заняття з елементами тренінгу «Чи все я знаю про булінг?»

Тиждень завершив виступ Агітбригади «Ми за щасливе дитинство!», який з учнями 8 класу підготувала педагог-організатор Лавренюк В.А.