ЛОКАЦІЯ ТАНЦІ

Локацію представляв хореограф Сергій Чайка (учасник шоу «Танцюють всі» та актор фільму «Давай танцюй») . Після проведеного майстер-класу з різних видів танців, учасники підготували флеш-моб. Нашу школу у цій локації представляли учасниці старшої групи Данс-класу, які у конкурсній програмі затанцювали «Дівочий танець з хустками» та отримали  Диплом у сфері танці номінація «Закохані у ритм» та Сертифікати учасника Фестивалю.

ЛОКАЦІЯ Живопис

Під час майстер-класу 7 наших учнів мали можливість спробувати себе у живописі, створити свою композицію. У конкурсній програмі свої роботи представляли Ільчук Оксана (10 клас,  «Натюрморт» – робота олівцем,) та Болдін Ангеліна (8 клас, «Дівчина-загадка» – робота олівцем) за, що також отримали Дипломи та  подарунки.

ЛОКАЦІЯ МУЗИКА

10 хлопців-старшокласників  познайомились з музикантами Військового оркестру. Кожен мав можливість спробувати зіграти на різних музичних інструментах, оцінити важку роботу музикантів. А в конкурсній частині нашу школу представляв Королюк Артем, учень 8-го класу – гра на трубі.

ЛОКАЦІЯ СПІВИ

Майстер-клас з вокалу для учасників даної локації проводила учасниця конкурсу «Голос Діти» – Магдалена Паскаль (дівчинка з інвалідністю). Вона розповіла як готувати свій голос до співу, як підтримати відповідний психологічний стан та багато цікавого, що знадобиться дітям, що планують пов’язати своє життя із співом. У конкурсній програмі участь взяли  Іванчишина Олеся (9 клас) та Тимченко Єлизавета (6 клас)

ЛОКАЦІЯ ЛІТЕРАТУРА

Майстер-клас з написання віршів, складання казок та читання відвідали  5 наших учнів. За активну участь були відзначені Літовкіна Вікторія (7 клас), Пєстов Антон (6 клас)

ЛОКАЦІЯ hand-made

Майстер-клас у техніці «валяння шерсті» з виготовлення ляльки-мотанки надзвичайно сподобався учасникам локації. Крім того, що діти здобули та вміння у новому для них виді роботи, вони мали змогу представити свої індивідуальні роботи та взяти участь у конкурсній програмі Фестивалю. Четвер Анна представила свою картину вишиту бісером, Мельник Оксана, Ткачук Богдан та Березін Владислав представили свої роботи з різьби по дереву.

Усі отримали масу позитивних емоцій, цікавих вмінь та знайшли безліч нових друзів.  Дякуємо організаторам Фестивалю за запрошення та з нетерпінням чекаємо  наступного Фестивалю.